Barkim Grotek Seramik Yapıştırıcısı

Barkim Grotek Seramik Yapıştırıcısı

TANIM

Çimento esaslı, polimer katkılı, yatay ve dikey yüzeylerde granit, granit seramik, büyük ebatlı doğal ve yapay taşların yapıştırılmasında kullanılan yüksek yapışma mukavemetine sahip. Hazırlanması kolay bir harçtır.

Açıklama

ÖZELLİKLERİ

Özel çimentolar, sentetik katkılar, mineral dolgular, su itici ajanlar içerir

Suya ve dona karşı dayanıklıdır

Isı farklılıklarından etkilenmez

İşleme süresi uzundur

Sarkma yapmaz

Asbest içermez

Satıha kolay yapışır

UYGULAMA

A.HAZIRLIK

Yüzey temiz olmalı, toz, kir, yağ gibi tutunmayı önleyici etkenlerden mutlaka arındırılmalı ve çatlaklar doldurulmalıdır.

B.UYGULAMA

25kg.lık Grotek Granit Seramik Yapıştırıcısı 6-7 lt temiz suya yavaş yavaş boşaltılarak düşük devirli bir mikser ile topak ve hava kabarcığı kalmayıncaya kadar karıştırılmalı ve harç 5 dakika dinlendirilmelidir. Hazırlanan harç yüzeye sürülür, taraklanır ve seramik yapıştırma işlemi yapılır. Uygulama kalınlığı 3-8 mm. arasında olmalıdır. Derz dolgu uygulamasına 24 saat sonra başlanmalıdır.

AMBALAJ
25 kg.lık kraft torbalarda

SARFİYAT
Ortalama 4-4,5 kg/m²

DEPOLAMA
Rutubetsiz ve serin ortamda azami 8 kat istifle açılmamış orjinal ambalajında yaklaşık 6 aydır.

GÜVENLİK ÖNLEMLERİ
Cilde doğrudan temastan kaçınılmalıdır ve sarf edilecek miktarda malzeme hazırlanmalıdır. Çalışma süresini aşma noktasına gelmiş malzemeye su ilave edilerek kullanmak malzemeyi bozar. Dış ortamlarda yapılacak uygulamalarda 24 saat süre ile yağış, don ve aşırı sıcaktan korunmalıdır.

Go to Top